Forum forum spawalnicze Strona Główna forum spawalnicze
nieoficjalne forum spawalnicze

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla ślusarza maszynowego

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum spawalnicze Strona Główna -> szukam pracownika
Autor Wiadomość
LSJ

Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw 11:07, 22 Gru 2011    Temat postu: Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla ślusarza maszynowego

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla ślusarza maszynowego!

Opis stanowiska:
Do podstawowych obowiązków będzie należeć montaż komponentów i podzespołów maszynowych, naprawa i konserwacja maszyn i turbin

Wynagrodzenie:
12 – 15 Euro brutto / h, w miesiącu min. 2000 Euro netto, zakwaterowanie, dojazdy do pracy

Wymagania:
doświadczenie w zawodzie
umiejętność obsługi giętarek i krawędziarek
zaangażowanie , odpowiedzialność
bardzo dobre umiejętności ślusarskie
umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
komunikatywna znajomość języka niemieckiego warunkiem koniecznym
prawo jazdy
własny samochód mile widziany

Zapewniamy:
pomoc w przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do zatrudnienia dokumentów, tłumaczenie życiorysów, ofertę pracy u sprawdzonych pracodawców, podpisanie w Polsce umowy pośrednictwa pracy w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia, zakwaterowanie, organizację transportu, opiekę podczas trwania kontraktu

Dokumenty:
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie swojego CV na adres [link widoczny dla zalogowanych] w temacie wpisując "Ślusarz maszynowy, Niemcy" oraz imię i nazwisko.

Kontakt:
[link widoczny dla zalogowanych]
LSJ Agencja Pracy,
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin,
[link widoczny dla zalogowanych], [link widoczny dla zalogowanych]

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim życiorysie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z osobami wybranymi przez pracodawcę.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum spawalnicze Strona Główna -> szukam pracownika Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)