Forum forum spawalnicze Strona Główna forum spawalnicze
nieoficjalne forum spawalnicze

Atrakcyjna oferta pracy dla spawacza MAG!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum spawalnicze Strona Główna -> szukam pracownika
Autor Wiadomość
LSJ

Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw 11:09, 22 Gru 2011    Temat postu: Atrakcyjna oferta pracy dla spawacza MAG!

Opis stanowiska:
Spawanie metodą MAG 135 w elektrowniach, zakładach przemysłowych. Miejsce pracy: Holandia oraz Niemcy

Wynagrodzenie:
W zależności od doświadczenia i umiejętności między 12 a 15 Euro brutto/h, min. 2000 Euro netto/miesiąc, zakwaterowanie oraz transport w miejscu pracy.

Wymagania:
umiejętność spawania metodą MAG
Naprawa, montaż i demontaż
Ogólna obróbka metali
Spawanie blach, rur i kształtowników o różnych stężeniach
Spawanie elementów i podzespołów na
Spawanie i szew pozycje spawania różnych rodzajów
Praca niezależnie w razie potrzeby, zgodnie z rysunkami
komunikatywna znajomość języka niemieckiego warunkiem koniecznym
certyfikaty TÜV, DNV Lloyd, UDT
gotowość do podjęcia pracy "od zaraz"
prawo jazdy
własny samochód mile widziany

Zapewniamy:
pomoc w przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do zatrudnienia dokumentów, tłumaczenie życiorysów, ofertę pracy u sprawdzonych pracodawców, podpisanie w Polsce umowy pośrednictwa pracy w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia, opiekę podczas trwania kontraktu.

Dokumenty:
Prosimy o załączanie CV w języku angielskim lub niemieckim na adres [link widoczny dla zalogowanych] z dopiskiem spawacz

Kontakt:
[link widoczny dla zalogowanych]

LSJ Agencja Pracy,
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin,
[link widoczny dla zalogowanych], [link widoczny dla zalogowanych]

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim życiorysie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z osobami wybranymi przez pracodawcę

Autor Wiadomość
Maroro

Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 17

Skąd: Gliwice

PostWysłany: Śro 16:34, 28 Gru 2011    Temat postu: Re: Atrakcyjna oferta pracy dla spawacza MAG!

Witam
skoro piszecie że zapewniacie tłumaczenie to po co wymagacie cv po angielsku lub niemiecku Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy .

Pewnie zapewniacie ale za dodatkową oplatą. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum spawalnicze Strona Główna -> szukam pracownika Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)