Forum forum spawalnicze Strona Główna forum spawalnicze
nieoficjalne forum spawalnicze

Praca dla spawaczy w Szczecinie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum spawalnicze Strona Główna -> szukam pracownika
Autor Wiadomość
Lsj Agencja Pracy

Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon 13:12, 10 Mar 2014    Temat postu: Praca dla spawaczy w Szczecinie

Szanowni Państwo,

Dla naszego klienta – stoczni remontowej z siedzibą w Szczecinie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ MIG/MAG

Zakres obowiązków:

- Spawanie kadłubów statków oraz rur (w zależności od umiejętności i posiadanych certyfikatów)
- Prace spawalnicze związane z budową nowych statków oraz ich remontami
- Spawanie stali należących do grupy materiałowej 1.2 metodami MIG lub MAG (135, 136, 138)

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe
- Doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku spawacza minimum 5 lat
- Aktualne certyfikaty spawalnicze MIG lub MAG (blacha lub rura, rodzaj spoiny BW, grupa materiałowa 1.2, pozycja: PE dla blachy, H-L045 dla rury, oznaczenie spoiwa: M, S lub P)
- Znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Zarobki od 30 do 50 zł/brutto w zależności od posiadanych kwalifikacji i umiejętności

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie skanów aktualnych certyfikatów oraz CV z dokładnym opisem doświadczenia na adres:

[link widoczny dla zalogowanych]

w temacie podając: Spawacz – Szczecin

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum spawalnicze Strona Główna -> szukam pracownika Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)