Forum forum spawalnicze Strona Główna forum spawalnicze
nieoficjalne forum spawalnicze

Oferta pracy - spawacz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum spawalnicze Strona Główna -> szukam pracownika
Autor Wiadomość
AgencjaPracySyntea

Dołączył: 11 Lut 2013
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią 14:07, 17 Maj 2013    Temat postu: Oferta pracy - spawacz

Agencja Pośrednictwa Pracy Syntea SA (certyfikat Marszałka Województwa Lubelskiego o numerze 8967 ) dostarcza zarówno wykwalifikowanych pracowników przedsiębiorcom w kraju i za granicą, jak również oferuje pomoc indywidualnym Klientom w zdobyciu satysfakcjonującego zatrudnienia. Jako strategiczny partner Instytutu VCC, Syntea wspiera rozwój nowego modelu szkoleń i certyfikacji kompetencji zawodowych VCC (Vocational Competence Certificate), który jest uznawany i doceniany przez międzynarodowych pracodawców, stanowiąc jednocześnie gwarancję zatrudnienia na terenie całej Europy.
Działając na rynku edukacyjnym od 2003 roku firma przeszkoliła 45 000 osób, wydała 50 000 certyfikatów, a blisko 700 osób skorzystało z oferowanych przez firmę staży i praktyk, co umożliwiło im zdobycie pracy zgodnej z uzyskanymi kwalifikacjami.

Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy osób do pracy przy różnych projektach na stanowisku:

Spawacz

Numer Ref.: SP/01/2013
Miejsce pracy: Niemcy
Opis stanowiska:
Wykonywanie prac spawalniczych dla pracodawcy niemieckiego. Zakres prac zgodny z posiadanymi uprawnieniami kandydata.
Wymagania:
• Udokumentowane doświadczenie w zawodzie lub posiadanie certyfikatu VCC potwierdzającego kompetencje zawodowe.
• Aktualne certyfikaty spawalnicze.
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie średniozaawansowanym (poświadczona egzaminem VCC) lub gotowość do udziału w kursie języka branżowego w standardzie VCC.
Oferujemy:
• Umowę o pracę wraz ze wszystkimi składkami.
• Atrakcyjne wynagrodzenie: 7,64 – 14 EUR/godzina.
• Dzienne diety w wysokości 30-45 EUR.
• Opiekę ubezpieczeniową.

Syntea zapewnia kandydatom możliwość udziału w kursach zawodowych oraz językowych, prowadzonych w standardzie VCC. Posiadanie certyfikatu VCC jest gwarancją zatrudnienia przez pracodawcę niemieckiego.
Najbliższe szkolenie: czerwiec 2013

Oferta dotyczy pracy za granicą. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim na adres mailowy: [link widoczny dla zalogowanych]

Autor Wiadomość
KeRi

Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 416
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 5 razy

PostWysłany: Pią 16:46, 17 Maj 2013    Temat postu: Re: Oferta pracy - spawacz

AgencjaPracySyntea napisał:

..mam takie pytania...
1.umowa z pracodawcą polskim czy niemieckim
2.diety wynikają z oddelegowania polskiego pracownika za granicę czy niemiecki pracownik w delegacji
3.pracownik będzie posiadał niemiecka karte ubezpieczeniową np. AOK

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum spawalnicze Strona Główna -> szukam pracownika Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)